Selina Yapi 2009 yılında İsmeta BAHADIR tarafından kurulmuştur.

 

Kuruluşundan bugüne kadar yaptığı tüm işlerde tüm müşterilerini memnun etme başarısına ulaşmıştır.

 

Ülke ekonomisine katkı sağlamak, istihdamı artırmak, sektördeki yenilikleri teknoloji ile beraber takip ederek sürekli gelişmek ve geliştirmek vizyonunu ile sektöründe öncü ve lider firma olma başarısına ulaşmıştır.

 

Firmamız sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak, kazandıklarımızı ülke ekonomisinin kalkınmasında kullanmakta örnek teşkil etme başarısına ulaşmıştır.

 

Selina Yapı'ya dokunan herkes ile birebir ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı yaşam boyu ortaklık kurmayı hedef edinmek ilkemizdir.

 

İşimizi en doğru şekilde hakkıyla gönülden sahiplenerek yürütürüz. Verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getirir, dürüst, şeffaf ve tutarlı davranarak güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

 

Şirtket çalışanları ile bir aile olmuş, ilk ve ortak hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Tüm iletişimlerimizde önce dinleriz sonra da ihtiyaçları anlarız ve en hızlı çözümleri üretiriz. 

 

Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirmekle beraber bu fikirleri müşterilerimizin daha güzel bir biçimde hayata geçirmesi için çaba gösteririz. 

 

Doğruluğuna inandığımız konuları analitik bir şekilde sonuna kadar irdeler, yapıcı olacak şekilde hayata geçiririz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR